yolers’ rollers

Półkolonie – rolki i angielski

Yolers’ Rollers to połączenie nauki angielskiego  i jazdy na rolkach. Dzień wypełniony jest zajęciami, atrakcjami i szalonymi przeżyciami. Yolersi to wyjątkowe dzieci, lubiące aktywnie spędzać czas. Dołącz do nas!

Zaufało nam

Triki

turnusy

dni wakacji w 2019

półkolonie – ROLKI

O półkoloniach z rolkami

Półkolonie Yolers’ Rollers to połączenie treningu językowego i nauki jazdy na rolkach. Turnus obejmuje poranny blok językowy i popołudniowy blok sportowy.  Nasze półkolonie są kameralne a plan dnia bardzo intensywny. Lokalizacja: Ursynów, Ochota, Saska Kępa. Dołącz do nas!

półkolonie SPORTOWE – ROLKI

Trening

Trening jazdy na rolkach  prowadzony jest w skateparku, w parku, na placu szkoleniowym, w wyznaczonym, bezpiecznym terenie. W przypadku złej pogody, organizujemy zajęcia teoretyczne i trening „na sucho”. Treningi rolkowe prowadzą instruktorzy ze szkoły jazdy na rolkach RollSchool. Na treningach uczestnicy są podzieleni na grupy w zależności od zaawansowania (podstawy jazdy, grupa średnio zaawansowana, grupa zaawansowana). Grupa początkująca opanowuje pierwsze kroki: jazda do przodu, beczka, hamowanie, zjazd po pochylni, pierwsze slalomy. Grupy bardziej zaawansowane: hamowanie T i przez obrót, murki, slalomy, jazda na jednej nodze, jazda do tyłu, schody, slajdy i inne triki, dostosowane do umiejętności danej grupy. Grupy są niewielkie. Sprzęt najlepiej mieć swój, istnieje jednak możliwość wypożyczenia (dodatkowa opłata 70pln/turnus).

półkolonie językowe – warszawa

Angielski 

Zajęcia angielskiego prowadzą lektorzy Brooklyn English School. Program oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. W czasie bloku językowego: gramy w gry, robimy pikniko-śniadanie, nagrywamy śmieszne scenki, urządzamy zabawy na świeżym powietrzu, robimy prace plastyczne, ćwiczymy słownictwo przy pomocy multimediów, rozwiązujemy zagadki.

Zajęcia angielskiego odbywają się w małych grupach. Skład grupy językowej wybierany jest na podstawie wieku i umiejętności uczestników.  

Na zajęcia nie zabieramy żadnych pomocy, wszystkie materiały dzieci otrzymają od nas.

półkolonie z rolkami

Uczestnicy i kadra

W każdym turnusie bierze udział ok. 15-20 osób. Na zajęcia językowe i sportowe dzielimy się na 2 lub 3 grupy, po ok. 8 osób. Skład grupy językowej i treningowej może być inny.

Grupy dzielone są pod względem wieku i umiejętności. 

Osoby początkujące również zapraszamy.

Wiek uczestników to od 6 do 11 lat.

Całodniową opiekę nad dziećmi sprawują lektorzy Brooklyn English School. Wszystkie osoby opiekujące się dziećmi mają uprawnienia opiekuna kolonijnego. Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty i znajdują się w bazie bezpiecznego wypoczynku MEN.

półkolonie WARSZAWA – ROLKI

Plan dnia

Yolersowy dzień trwa 10 godzin, od 7.30 do 17.30. Ale nie martwcie sie, jeżeli lubicie pospać, możecie dotrzeć później, jednak najpóźniej o 9.00, wtedy zaczynamy zajecia angielskiego. Blok językowy trwa do 12.00, wtedy czas na przerwę i obiad. Następnie chwila relaksu i zbieramy sie na trening, który trwa do 16.00. Od 16.30 jesteśmy juz z powrotem, a tam flagi na dworze, pojedynki sportowe na kinekcie lub inne rozrywki. O 17.30 idziemy juz wszyscy do domu, by zebrać siły na kolejny dzień.

Tak wyglądał nasz dzień w wakacje 2018 – zobacz!

półkolonie WARSZAWA – ROLKI

Wyżywienie 

Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu i powieczorku wliczony jest w cenę.

Istnieje możliwość zamówienia obiadów wegetariańskich, bezglutenowych lub stworzenia indywidualnej diety (prosimy o adnotację przy zapisach lub email w tej sprawie).

Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie, istnieje możliwość podgrzania jedzenia na miejscu.

Woda i herbata dostępne są dla dzieci przez cały dzień.

półkolonie sportowe – warszawa

Bezpieczeństwo

Półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży Yolers’ Rollers to dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników!
Doświadczona kadra trenerska, odpowiednio wybrane miejsce treningu, małe, odpowiednio dobrane grupy i obowiązek jazdy w kasku i ochraniaczach to warunki, których spełnienie znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji u naszych podopiecznych. Duży nacisk kładziemy na naukę bezpiecznego poruszania się na rolkach oraz na odpowiedzialne i koleżeńskie zachowanie.

Na treningu, oprócz trenerów, zawsze obecny jest wychowawca.

Wszyscy uczestnicy półkolonii posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do kwoty 10 000 zł.

Zapisy

YOLERS’ ROLLERS   –   Półkolonie z angielskim i rolkami

TURNUSY 

  • 24.06-28.06.2019 – Ursynów
  • 01.07-05.07.2019 – Ursynów
  • 08.07-12.07.2019 – Ursynów
  • 15.07-19.07.2019 – Ochota
  • 22.07-26.07.2019 – Ursynów, Ochota
  • 29.07-02.08.2019 – Ursynów, Ochota
  • 05.08-09.08.2019 – Ursynów, Ochota, Saska Kępa
  • 19.08-23.08.2019 – Ursynów, Saska Kępa

Cena: 950pln/turnus

 

Kontakt

+48 530 236 236

BIURO

ul. Zamiany 8, Warszawa

YOLERS | Brooklyn I

YOLERS | Ochota

YOLERS | Saska Kepa