yolers’ rollers

ROLKI I ANGIELSKI

Półkolonie Ursynów ul. Przy Bażantarni 3

Yolers’ Rollers to połączenie nauki angielskiego  i jazdy na rolkach. Dzień wypełniony jest zajęciami, atrakcjami i szalonymi przeżyciami. Yolersi to wyjątkowe dzieci, lubiące aktywnie spędzać czas. Dołącz do nas!

Zaufało nam

Triki

turnusy

dni wakacji w 2019

półkolonie – ROLKI

O półkoloniach z rolkami

Półkolonie Yolers’ Rollers to połączenie treningu językowego i nauki jazdy na rolkach. Turnus obejmuje poranny blok sportowy i popołudniowy blok językowy.  Nasze półkolonie są kameralne a plan dnia bardzo intensywny.  Dołącz do nas!

Lokalizacja: Warszawa – Ursynów, ul. Przy Bażantarni 3 (budynek szkoły im. Stefana Kisielewskiego)

półkolonie SPORTOWE – ROLKI

Trening

Trening jazdy na rolkach  prowadzony jest w skateparku, w parku, na placu szkoleniowym, w wyznaczonym, bezpiecznym terenie. W przypadku złej pogody, organizujemy zajęcia teoretyczne i trening „na sucho”. Treningi rolkowe prowadzą instruktorzy ze szkoły jazdy na rolkach RollSchool. Na treningach uczestnicy są podzieleni na grupy w zależności od zaawansowania (podstawy jazdy, grupa średnio zaawansowana, grupa zaawansowana). Grupa początkująca opanowuje pierwsze kroki: jazda do przodu, beczka, hamowanie, zjazd po pochylni, pierwsze slalomy. Grupy bardziej zaawansowane: hamowanie T i przez obrót, murki, slalomy, jazda na jednej nodze, jazda do tyłu, schody, slajdy i inne triki, dostosowane do umiejętności danej grupy. Grupy są niewielkie. Sprzęt najlepiej mieć swój, istnieje jednak możliwość wypożyczenia (dodatkowa opłata 70pln/turnus).

półkolonie językowe – warszawa

Angielski 

Zajęcia angielskiego prowadzą profesjonalni lektorzy pracujący w roku szkolnym w renomowanych szkołach językowych. Program oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. W czasie bloku językowego: gramy w gry, robimy piknik, nagrywamy śmieszne scenki, urządzamy zabawy na świeżym powietrzu, robimy prace plastyczne, ćwiczymy słownictwo przy pomocy multimediów, rozwiązujemy zagadki.

Zajęcia angielskiego odbywają się w małych grupach. Skład grupy językowej wybierany jest na podstawie wieku i umiejętności uczestników.  

Na zajęcia nie zabieramy żadnych pomocy, wszystkie materiały dzieci otrzymają od nas.

półkolonie z rolkami

Uczestnicy i kadra

Wielkość grup dostosowana jest do najnowszych wytycznych GIS i MEN. Grupa Yolersowa wynosi max. 12 osób. Każdy turnus ma 2 grupy (starszą i młodszą), grupy nie kontaktują się ze sobą. W zależności od liczebności i poziomu umiejetności językowych i sportowych dzieci dzielimy grupę na dwie podgrupy na zajęcia językowe i sportowe. 

Na półkoloniach mogą przebywać jedynie dzieci zdrowe, nie mające żadnych obajwów infekcji. 

Wiek uczestników to od 6 do 11 lat.

Całodniową opiekę nad dziećmi sprawują lektorzy i trenerzy. Wszystkie osoby opiekujące się dziećmi mają uprawnienia opiekuna kolonijnego. Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty i znajdują się w bazie bezpiecznego wypoczynku MEN a także spełniają wytyczne GIS w zw. z sytuacją epidemiczną w Polsce.

półkolonie WARSZAWA – ROLKI

Plan dnia

Yolersowy dzień trwa 10 godzin, od 7.30 do 17.30. Ale nie martwcie sie, jeżeli lubicie pospać, możecie dotrzeć później, jednak najpóźniej o 9.00, wtedy drugie śniadanie i ruszamy na trening. Trening trwa od 10.00 do 12.00 i odbywa się na skateparku KBT lub, w przypadku złej pogody, w wynajętej hali sportowej. O 12.00 chowamy sprzęt i kierujemy się w stronę lokalu , tam czas na obiad i odpoczynek. Po chwili relaksu rozpoczynamy blok językowy, który trwa do 16.00. W czasie bloku wychodzimy na dwór, jemy podwieczorek, gramy i bawimy się. Od 16.00 do 17.30 mamy juz czas wolny i w tym czasie idziemy już wszyscy do domu, by zebrać siły na kolejny dzień. 

Tak wyglądał nasz dzień w wakacje 2018 – zobacz!

półkolonie WARSZAWA – ROLKI

Wyżywienie 

Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu i powieczorku wliczony jest w cenę.

Istnieje możliwość zamówienia obiadów wegetariańskich, bezglutenowych lub stworzenia indywidualnej diety (prosimy o adnotację przy zapisach lub email w tej sprawie).

Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie.

Woda i herbata dostępne są dla dzieci przez cały dzień.

półkolonie sportowe – warszawa

Bezpieczeństwo

Półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży Yolers’ Rollers to dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników!
Doświadczona kadra trenerska, odpowiednio wybrane miejsce treningu, małe, odpowiednio dobrane grupy i obowiązek jazdy w kasku i ochraniaczach to warunki, których spełnienie znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji u naszych podopiecznych. Duży nacisk kładziemy na naukę bezpiecznego poruszania się na rolkach oraz na odpowiedzialne i koleżeńskie zachowanie.

Na treningu, oprócz trenerów, zawsze obecny jest wychowawca.

Wszyscy uczestnicy półkolonii posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do kwoty 10 000 zł.

Na bieżąco śledzimy najnowsze wytyczne MEN i GIS dotyczące wypoczynku dla dzieci i młodzieży i wprowadzamy odpowiednie zabezpieczenia.

Zapisy

YOLERS’ ROLLERS   –   Półkolonie z angielskim i rolkami

TURNUSY – REZERWACJA ZAKOŃCZONA

  • 29.06-03.07.2020
  • 06.07-10.07.2020
  • 13.07-17.07.2020
  • 20.07-24.07.2020
  • 27.07-31.07.2020
  • 03.08-07.08.2020
  • 10.08-14.08.2020
  • 17.08-21.08.2020
  • 24.08-28.08.2020

Cena: 950pln/turnus

 

Kontakt

+48 530 236 236

BIURO

w związku z epidemią biuro działa w trybie zdalnym, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Półkolonie Yolers