półkolonie angielski + tenis

YOLERS’ RACKETERS

Półkolonie Warszawa. Angielski i tenis! Yolersi to wyjątkowe dzieci lubiący aktywnie i intensywnie spędzać czas. Dołącz do nas!

Zaufało nam

Odbicia

turnusy

dni wakacji w 2019

 

półkolonie SPORTOWE – RACKETERS

 

O półkoloniach

Półkolonie Yolers’ Racketers to połączenie treningu językowego i nauki gry w tenisa. Turnus obejmuje poranny blok językowy i popołudniowy blok sportowy.  Nasze półkolonie są kameralne a plan dnia bardzo intensywny. Półkolonie z tenisem prowadzimy w 3 lokalizacjach: Ursynów, Saska Kępa. Dołącz do nas!

półkolonie SPORTOWE – tenis

Trening

Trening gry w tenisa prowadzony jest przez profesjonalnych instruktorów na kortach na Ursynowie. Na treningach uczestnicy są podzieleni na grupy w zależności od wieku i zaawansowania.  Grupy są niewielkie, max. 6 osób. trening prowadzony jest w oparciu o ogólnoświatowy program “Play and Stay” propagowany przez ITF. Wielkośc kort, rodzaj piłek i sposób przeprowadzenia treningu dostosowany jest do wieku dziecka. Trening zapewnia wszechstronny rozwój sprawności fizycznej, umiejętności taktycznych (utrzymanie piłki w korcie) i  technicznych (czucie piłki, chwyty, uderzenia) a także dobrą zabawę. 

 

 

półkolonie językowe – warszawa

Angielski 

Zajęcia angielskiego prowadzą lektorzy Brooklyn English School. Program oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. W czasie bloku językowego: gramy w gry, robimy pikniko-śniadanie, nagrywamy śmieszne scenki, urządzamy zabawy na świeżym powietrzu, robimy prace plastyczne, ćwiczymy słownictwo przy pomocy multimediów, rozwiązujemy zagadki.

Zajęcia angielskiego odbywają się w małych grupach. Skład grupy językowej wybierany jest na podstawie wieku i umiejętności uczestników.  

Na zajęcia nie zabieramy żadnych pomocy, wszystkie materiały dzieci otrzymają od nas.

półkolonie z tenisem

Uczestnicy i kadra

Nasze półkolonie są kameralne, jeden turnus to ok. 15-20 uczestników, 2 wychowawców, 1 kierownik wypoczynku i 2-3 trenerów. Dzięki niewielkiej grupie dzieci i dużej ilości opiekunów jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo, wysoki komfort a także aktywny dzien naszym uczestnikom. Dzieci u nas nie są anonimowe. Dzień spędzamy razem, jednak na zajęcia językowe i sportowe dzielimy się na 2 lub 3 grupy, grupa angielskiego liczy max. 8 osób, grupa treningowa max. 6 osób. Skład grupy językowej i treningowej może być inny. Grupy dzielone są pod względem wieku i umiejętności. Osoby początkujące również zapraszamy.

Wiek dzieci to od 6 do 11 lat.

Całodniową opiekę nad dziećmi sprawują lektorzy Brooklyn English School. Wszystkie osoby opiekujące się dziećmi mają uprawnienia opiekuna kolonijnego. Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty i znajdują się w bazie bezpiecznego wypoczynku MEN.

półkolonie WARSZAWA – tenis

Plan dnia

Yolersowy dzień trwa 10 godzin, od 7.30 do 17.30. Ale nie martwcie sie, jeżeli lubicie pospać, możecie dotrzeć później, jednak najpóźniej o 9.00, wtedy zaczynamy zajecia angielskiego. Blok językowy trwa do 12.00, wtedy czas na przerwę i obiad. Następnie chwila relaksu i zbieramy sie na trening, który trwa do 16.00. Od 16.30 jesteśmy już z powrotem w Brooklynie, a tam flagi na dworze, pojedynki sportowe na kinekcie lub inne rozrywki. O 17.30 idziemy juz wszyscy do domu, by zebrać siły na kolejny dzień.

półkolonie WARSZAWA – tenis

Wyżywienie 

Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu dwudaniowego i podwieczorku wliczony jest w cenę półkolonii.

Istnieje możliwość zamówienia obiadów wegetariańskich, bezglutenowych lub stworzenia indywidualnej diety (prosimy o adnotację przy zapisach lub email w tej sprawie). Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie, istnieje możliwość podgrzania jedzenia na miejscu.

Woda i herbata dostępne są dla dzieci przez cały dzień.

półkolonie sportowe – warszawa

Bezpieczeństwo

Półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży Yolers’ Racketers to dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników!
Doświadczona kadra pedagogiczna i trenerska, odpowiedni stosunek ilości dzieci do ilości opiekunów, dobrze wybrane miejsce treningu, a także małe, dobrane grupy to warunki gwarantujące bezpieczeństwo dzieci. Duży nacisk kładziemy kładziemy na odpowiedzialne i koleżeńskie zachowanie, zarówno w czasie dnia jak i na korcie.

Na treningu, oprócz trenerów, zawsze obecny jest wychowawca.

Wszyscy uczestnicy półkolonii posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do kwoty 10 000 zł.

YOLERS’ racketers

Zapisy

YOLERS’ RACKETERS

Półkolonie z angielskim i tenisem.

TURNUSY 

  • 01.07-05.07.2019 – Ursynów
  • 08.07-12.07.2019 – Ursynów
  • 05.08-09.08.2019 – Ursynów
  • 19.08-23.08.2019 – Ursynów

Cena: 950pln/turnus 

Kontakt

+48 530 236 236

BIURO

ul. Zamiany 8, Warszawa

Yolers I - URSYNÓW - Brooklyn English School

Yolers II - OCHOTA - MDK Ochota

Yolers III - SASKA KĘPA - OOP2