półkolonie angielski + ROLKI

YOLERS’ PROGRAMMERS

Yolers’ Rollers to połączenie nauki angielskiego  programowania.  Dzień wypełniony jest zajęciami, atrakcjami i szalonymi przeżyciami. Yolersi to wyjątkowe dzieci lubiący aktywnie i intensywnie spędzać czas. Dołącz do nas!

Zaufało nam

Triki

turnusy

dni wakacji w 2019

półkolonie SPORTOWE – ROLKI

O półkoloniach

Półkolonie Yolers’ Rollers (półkolonie Ursynów) to połączenie treningu językowego i nauki jazdy na rolkach. Turnus obejmuje poranny blok językowy i popołudniowy blok sportowy.  Nasze półkolonie są kameralne a plan dnia bardzo intensywny. Lokalizacja: Warszawa-Ursynów. Dołącz do nas!

półkolonie SPORTOWE – ROLKI

Trening

Trening jazdy na rolkach  prowadzony jest w skateparku KBT, na Kabatach, w parku, na placu szkoleniowym, w wyznaczonym, bezpiecznym terenie. W przypadku złej pogody, organizujemy zajęcia teoretyczne i trening „na sucho”. Treningi rolkowe prowadzą instruktorzy ze szkoły jazdy na rolkach Roll School. Na treningach uczestnicy są podzieleni na grupy w zależności od zaawansowania (podstawy jazdy, grupa średnio zaawansowana, grupa zaawansowana). Grupa początkująca opanowuje pierwsze kroki: jazda do przodu, beczka, hamowanie, zjazd po pochylni, pierwsze slalomy. Grupy bardziej zaawansowane: hamowanie T i przez obrót, murki, slalomy, jazda na jednej nodze, jazda do tyłu, schody, slajdy i inne triki, dostosowane do umiejętności danej grupy. Grupy są niewielkie. Sprzęt najlepiej mieć swój, istnieje jednak możliwość wypożyczenia (dodatkowa opłata 70pln/turnus).

półkolonie językowe – warszawa

Angielski 

Zajęcia angielskiego prowadzą lektorzy Brooklyn English School. Program oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. W czasie bloku językowego: gramy w gry, robimy pikniko-śniadanie, nagrywamy śmieszne scenki, urządzamy zabawy na świeżym powietrzu, robimy prace plastyczne, ćwiczymy słownictwo przy pomocy multimediów, rozwiązujemy zagadki.

Zajęcia angielskiego odbywają się w małych grupach. Skład grupy językowej wybierany jest na podstawie wieku i umiejętności uczestników.  

Na zajęcia nie zabieramy żadnych pomocy, wszystkie materiały dzieci otrzymają od nas.

półkolonie z rolkami

Uczestnicy i kadra

Na turnusie mamy ok. 15-20 osób. Na zajęcia językowe i sportowe dzielimy się na 2 lub 3 grupy, po ok. 8 osób. Skład grupy językowej i treningowej może być inny.

Grupy dzielone są pod względem wieku i umiejętności. 

Osoby początkujące również zapraszamy.

Wiek dzieci to od 6 do 11 lat.

Całodniową opiekę nad dziećmi sprawują lektorzy Brooklyn English School. Wszystkie osoby opiekujące się dziećmi mają uprawnienia opiekuna kolonijnego.

półkolonie WARSZAWA – ROLKI

Plan dnia

Yolersowy dzień trwa 10 godzin, od 7.30 do 17.30. Ale nie martwcie sie, jeżeli lubicie pospać, możecie dotrzeć później, jednak najpóźniej o 9.00, wtedy zaczynamy zajecia angielskiego. Blok językowy trwa do 12.00, wtedy czas na przerwę i obiad. Następnie chwila relaksu i zbieramy sie na trening, który trwa do 16.00. Od 16.30 jesteśmy juz z powrotem w Brooklynie, a tam flagi na dworze, pojedynki sportowe na kinekcie lub inne rozrywki. O 17.30 idziemy juz wszyscy do domu, by zebrać siły na kolejny dzień.

półkolonie WARSZAWA – ROLKI

Wyżywienie 

Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu i powieczorku wliczony jest w cenę.

Istnieje możliwość zamówienia obiadów wegetariańskich, bezglutenowych lub stworzenia indywidualnej diety (prosimy o adnotację przy zapisach lub email w tej sprawie).

Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie, istnieje możliwość podgrzania jedzenia na miejscu.

Woda i herbata dostępne są dla dzieci przez cały dzień.

YOLERS’ ROLLERS

półkolonie sportowe – warszawa

Bezpieczeństwo

Półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży Yolers’ Rollers to dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników!
Doświadczona kadra trenerska, odpowiednio wybrane miejsce treningu, małe, odpowiednio dobrane grupy i obowiązek jazdy w kasku i ochraniaczach to warunki, których spełnienie znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji u naszych podopiecznych. Duży nacisk kładziemy na naukę bezpiecznego poruszania się na rolkach oraz na odpowiedzialne i koleżeńskie zachowanie.

Na treningu, oprócz trenerów, zawsze obecny jest wychowawca.

Wszyscy uczestnicy półkolonii posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do kwoty 10 000 zł.

YOLERS’ ROLLERS

Zapisy

YOLERS’ ROLLERS

Półkolonie z angielskim i rolkami

Lokalizacja: Warszawa – Ursynów, ul.Zamiany 8

Cena: 950pln/turnus

TURNUSY

  • 24.06-28.06.2019
  • 01.07-05.07.2019
  • 08.07-12.07.2019
  • 15.07-19.07.2019
  • 22.07-16.07.2019
  • 29.07-02.08.2019
  • 05.08-09.08.2019
  • 19.08-23.08.2019

Kontakt

+48 530 236 236

zapisy@yolers.pl

ul. Zamiany 8

Warszawa, Ursynów

YOLERS | Brooklyn I

Brooklyn II

Brooklyn III

Wawa Wake