półkolonie angielski + DESKOROLKA

YOLERS’ SKATERS

 

Yolers’ Skaters to połączenie nauki angielskiego  i jazdy na deskorolce. Każdy dzień to porządna dawka angielskiego i sportu. Dołącz do nas!

Zaufało nam

Triki

turnusy

dni wakacji w 2019

półkolonie SPORTOWE – DESKOROLKA

O półkoloniach

Półkolonie Yolers’ Skaters to połączenie treningu językowego i nauki jazdy na deskorolce. Turnus obejmuje poranny blok językowy i popołudniowy blok sportowy.  Nasze półkolonie są kameralne a plan dnia bardzo intensywny. Lokalizacja: Ursynów, ul. Przy Bażantarni 3. Dołącz do nas!

półkolonie Z DESKOROLKĄ

Trening

Trening jazdy na deskorolce prowadzony jest w skateparku (KBT, Przy Bażantarnii 11) lub wyznaczonym, bezpiecznym terenie. Treningi deskorolki prowadzą instruktorzy ze szkoły jazdy na deskorolce GoSkate. Na treningach uczestnicy są podzieleni na grupy w zależności od zaawansowania (podstawy jazdy, grupa średnio zaawansowana, grupa zaawansowana). Grupa początkująca opanowuje pierwsze kroki: jazda do przodu, prawidłowa pozycja, tik tak, fakie, zjazd po pochylni, ollie, zjazd z quatera, rock to fakie. Grupy bardziej zaawansowane: ollie front slide, board slide, grindy, kickflipy i inne triki dostosowane do umiejętności danej grupy. Grupy są niewielkie. Sprzęt zapewniamy w cenie półkolonii.

półkolonie językowe – warszawa

Angielski 

Zajęcia angielskiego prowadzą profesjonalni lektorzy pracujący w roku szkolnym w renomowanych szkołach językowych. Program oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. W czasie bloku językowego: gramy w gry, robimy pikniko-śniadanie, nagrywamy śmieszne scenki, urządzamy zabawy na świeżym powietrzu, robimy prace plastyczne, ćwiczymy słownictwo przy pomocy multimediów, rozwiązujemy zagadki.

Zajęcia angielskiego odbywają się w małych grupach. Skład grupy językowej wybierany jest na podstawie wieku i umiejętności uczestników.  

Na zajęcia nie zabieramy żadnych pomocy, wszystkie materiały dzieci otrzymają od nas.

półkolonie YOLERS’ SKATERS

Uczestnicy i kadra

Każdy turnus to ok. 12-24 uczestników. W czasie zajęć językowych i sportowych dzielimy się na 2 lub 3 grupy, po ok. 6-8 osób. Skład grupy językowej i treningowej może być inny. Grupy dzielone są pod względem wieku i umiejętności. Osoby początkujące również zapraszamy.

Wiek dzieci to od 6 do 11 lat.

Całodniową opiekę nad dziećmi sprawują lektorzy. Wszystkie osoby opiekujące się dziećmi mają uprawnienia opiekuna kolonijnego i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty i znajdują się w bazie bezpiecznego wypoczynku MEN.

półkolonie WARSZAWA – DESKOROLKA

Plan dnia

Yolersowy dzień trwa 10 godzin, od 7.30 do 17.30. Ale nie martwcie sie, jeżeli lubicie pospać, możecie dotrzeć później, jednak najpóźniej o 9.00, wtedy zaczynamy zajęcia angielskiego. Blok językowy trwa do 12.00, wtedy przychodzi czas na przerwę i obiad. Następnie chwila relaksu i zbieramy sie na trening, który trwa do 16.00. Od 16.30 jesteśmy już z powrotem, a tam flagi na dworze, pojedynki sportowe na kinekcie lub inne rozrywki. O 17.30 idziemy juz wszyscy do domu by zebrać siły na kolejny dzień.

półkolonie WARSZAWA 

Wyżywienie 

Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu i powieczorku wliczony jest w cenę. Istnieje możliwość zamówienia obiadów wegetariańskich, bezglutenowych lub stworzenia indywidualnej diety (prosimy o adnotację przy zapisach lub email w tej sprawie).

Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie, istnieje możliwość podgrzania jedzenia na miejscu. Woda i herbata dostępne są dla dzieci przez cały dzień.

półkolonie sportowe – warszawa

Bezpieczeństwo

Półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży Yolers’ Skaters to dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników!
Doświadczona kadra trenerska, odpowiednio wybrane miejsce treningu, małe, odpowiednio dobrane grupy i obowiązek jazdy w kasku i ochraniaczach to warunki, których spełnienie znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji u naszych podopiecznych. Duży nacisk kładziemy na naukę bezpiecznego poruszania się na deskorolce oraz na odpowiedzialne i koleżeńskie zachowanie.

Na treningu, oprócz trenerów, zawsze obecny jest wychowawca.

Wszyscy uczestnicy półkolonii posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do kwoty 10 000 zł.

YOLERS’ skaters

Zapisy

YOLERS’ SKATERS  –  Półkolonie z angielskim i deskorolką

 

TURNUSY – REZERWACJA ZAKOŃCZONA

 

  • 13.07-17.07.2020
  •  20.07-24.07.2020
  •  27.07-31.07.2020
  • 03.08-07.08.2020

 

Cena: 950pln/turnus

 

Kontakt

+48 530 236 236

BIURO

w związku z epidemią biuro działa tylko zdalnie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Półkolonie Yolers