półkolonie angielski + DESKOROLKA

YOLERS’ SKATERS

 

Yolers’ Skaters to połączenie nauki angielskiego  i jazdy na deskorolce. Każdy dzień to porządna dawka angielskiego i sportu. Dołącz do nas!

Zaufało nam

Triki

turnusy

dni wakacji w 2019

półkolonie SPORTOWE – DESKOROLKA

O półkoloniach

Półkolonie Yolers’ Skaters to połączenie treningu językowego i nauki jazdy na deskorolce. Turnus obejmuje poranny blok językowy i popołudniowy blok sportowy.  Nasze półkolonie są kameralne a plan dnia bardzo intensywny. Lokalizacja: Ursynów, Ochota. Dołącz do nas!

półkolonie Z DESKOROLKĄ

Trening

Trening jazdy na deskorolce prowadzony jest w skateparku (KBT lub Zachodni) lub wyznaczonym, bezpiecznym terenie. Treningi deskorolki prowadzą instruktorzy ze szkoły jazdy na deskorolce GoSkate. Na treningach uczestnicy są podzieleni na grupy w zależności od zaawansowania (podstawy jazdy, grupa średnio zaawansowana, grupa zaawansowana). Grupa początkująca opanowuje pierwsze kroki: jazda do przodu, prawidłowa pozycja, tik tak, fakie, zjazd po pochylni, ollie, zjazd z quatera, rock to fakie. Grupy bardziej zaawansowane: ollie front slide, board slide, grindy, kickflipy i inne triki dostosowane do umiejętności danej grupy. Grupy są niewielkie. Sprzęt zapewniamy w cenie półkolonii.

półkolonie językowe – warszawa

Angielski 

Zajęcia angielskiego prowadzą lektorzy Brooklyn English School. Program oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. W czasie bloku językowego: gramy w gry, robimy pikniko-śniadanie, nagrywamy śmieszne scenki, urządzamy zabawy na świeżym powietrzu, robimy prace plastyczne, ćwiczymy słownictwo przy pomocy multimediów, rozwiązujemy zagadki.

Zajęcia angielskiego odbywają się w małych grupach. Skład grupy językowej wybierany jest na podstawie wieku i umiejętności uczestników.  

Na zajęcia nie zabieramy żadnych pomocy, wszystkie materiały dzieci otrzymają od nas.

półkolonie YOLERS’ SKATERS

Uczestnicy i kadra

Każdy turnus to ok. 15-20 uczestników. W czasie zajęć językowych i sportowych dzielimy się na 2 lub 3 grupy, po ok. 6-8 osób. Skład grupy językowej i treningowej może być inny. Grupy dzielone są pod względem wieku i umiejętności. Osoby początkujące również zapraszamy.

Wiek dzieci to od 6 do 11 lat.

Całodniową opiekę nad dziećmi sprawują lektorzy Brooklyn English School. Wszystkie osoby opiekujące się dziećmi mają uprawnienia opiekuna kolonijnego i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty i znajdują się w bazie bezpiecznego wypoczynku MEN.

półkolonie WARSZAWA – DESKOROLKA

Plan dnia

Yolersowy dzień trwa 10 godzin, od 7.30 do 17.30. Ale nie martwcie sie, jeżeli lubicie pospać, możecie dotrzeć później, jednak najpóźniej o 9.00, wtedy zaczynamy zajęcia angielskiego. Blok językowy trwa do 12.00, wtedy przychodzi czas na przerwę i obiad. Następnie chwila relaksu i zbieramy sie na trening, który trwa do 16.00. Od 16.30 jesteśmy już z powrotem, a tam flagi na dworze, pojedynki sportowe na kinekcie lub inne rozrywki. O 17.30 idziemy juz wszyscy do domu by zebrać siły na kolejny dzień.

półkolonie WARSZAWA 

Wyżywienie 

Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu i powieczorku wliczony jest w cenę. Istnieje możliwość zamówienia obiadów wegetariańskich, bezglutenowych lub stworzenia indywidualnej diety (prosimy o adnotację przy zapisach lub email w tej sprawie).

Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie, istnieje możliwość podgrzania jedzenia na miejscu. Woda i herbata dostępne są dla dzieci przez cały dzień.

półkolonie sportowe – warszawa

Bezpieczeństwo

Półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży Yolers’ Skaters to dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników!
Doświadczona kadra trenerska, odpowiednio wybrane miejsce treningu, małe, odpowiednio dobrane grupy i obowiązek jazdy w kasku i ochraniaczach to warunki, których spełnienie znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji u naszych podopiecznych. Duży nacisk kładziemy na naukę bezpiecznego poruszania się na deskorolce oraz na odpowiedzialne i koleżeńskie zachowanie.

Na treningu, oprócz trenerów, zawsze obecny jest wychowawca.

Wszyscy uczestnicy półkolonii posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do kwoty 10 000 zł.

YOLERS’ skaters

Zapisy

YOLERS’ SKATERS

Półkolonie z angielskim i deskorolką

Lokalizacja:

1) Warszawa – Ursynów, ul.Zamiany 8

2) Warszawa – Ochota, ul. Rokosowska 10

Cena: 950pln/turnus

TURNUSY

1) 15.07-19.07.2019

2) 22.07-26.07.2019

3) 29.07-02.08.2019

Kontakt

+48 530 236 236

Biuro

ul. Zamiany 8, Warszawa

Yolers I - URSYNÓW - Brooklyn English School

Yolers II - OCHOTA - MDK Ochota

Yolers III - SASKA KĘPA - OOP2