PÓŁKOLONIE JĘZYKOWO-SPORTOWE

Proponujemy w tym roku niezwykłe połączenie: półkolonie – Warszawa – nauka i sport. Nasze półkolonie to wyjątkowo atrakcyjna oferta dla dzieci i młodzieży – angielski plus jeden z wybranych tematów: rolki, deskorolka, hulajnoga, wakeboard lub wycieczki miejskie.
ZobaczZarezerwuj
YOLERSI

Wakacje z Yolersami:

Od lat pracujemy z dziećmi i młodzieżą, zajmujemy się edukacją językową jako Brooklyn English School a także, we współpracy z innymi podmiotami, organizujemy półkolonie i obozy wyjazdowe.  W tym roku proponujemy 5 modeli półkolonii w Warszawie:

 

  1. Yolers’ Rollers – angielski + rolki
  2. Yolers’ Skaters – angielski + deskorolka
  3. Yolers’ Scooters – angielski + hulajnoga
  4. Yolers’ Wakeboarders – angielski + wakeboard
  5. Yolers’ Warsawers – angielski + wycieczki kulturalno-rozrywkowe

Każdy turnus zawiera intensywny kurs angielskiego – Yolers’ English – angielski w formie komunikacji, skupiający się na praktycznym użyciu języka – scenki, zadania sytuacyjne, zagadki leksykalne, piosenki, gry i zabawy. Wybierz turnus dla siebie!

Co nas wyróżnia?

O nas
– połączenie nauki i świetnej zabawy – najświeższe trendy sportowe – atrakcyjne lokalizacje – profesjonalni trenerzy – codziennie angielski
Lektorzy i trenerzy
Turnus rolkowy zawiera codzienne 3 godzinne zajęcia szkoleniowe z jazdy na rolkach prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z Roll School.
Wybierając turnus deskorolkowy spędzisz codziennie 3 godziny trenując w skateparku pod okiem trenerów ze szkoły deskorolkowej GoSkate.

Decydując się na turnus Scooters nauczysz się lub udoskonalisz swoje umiejętności jazdy na hulajnodze trenując pod okiem profesjonalych trenerów w AvePark.

Wybierając ten profil poznasz tajniki wakeboardingu. Trenować będziemy codziennie na wyciągu Wawa-wake jednocześnie korzystając z innych atrakcji tego ośrodka.
Zamiast sportu wolisz rozrywki, które proponuje miasto – to turnus dla Ciebie! Znajdziesz tu: kino, teatr, kręgle i inne miejskie rozrywki.
Opinie klientów

Co mówią o nas?

“Szkoła dla mojej córki”

„Moja córka nauczyła się tu angielskiego a co najważniejsze pokochała naukę tego języka. Dziękuję..” O Brooklyn English School

“Rolki forever”

„Mój syn zawsze marzył o jakimś sporcie dla siebie, nie mógł odnaleźć sie w piłce nożnej, w którą grali koledzy. Znaleźliśmy rolki i teraz to jest „jego sport”. Polecam Roll School ” O półkoloniach z rolkami

“Sport wodny dla każdego”

„W zeszłym roku postanowiliśmy sprawdzić wakeboard jako nowy pomysł na sport wakacyjny. Okazało się to być świetną zabawą dla całej rodziny. Polecam!” O Wawa Wake

„Deskorolka metodą na nastolatka”

„Zachęcając deskorolką udało mi się namówić syna na kurs językowy w wakacje. Przyjemne z pożytecznym. On miał swoje ulubione treningi ja satysfakcję, że czas i pieniądze zostały dobrze wykorzystane.” O półkoloniach z deskorolką
NASZE PÓŁKOLONIE

Yolersowe półkolonie

W tym roku proponujemy półkolonie Warszawa w dwóch lokalizacjach: Ursynów (Imielin, Stokłosy) oraz Konstancin-Jeziorna (Wawawake – Bielawa).
PÓŁKOLONIE WARSZAWA
Nasze półkolonie to codziennie 3 godziny angielskiego i 3 godziny sportu lub wycieczka. Mamy 5 modułów, każdy znajdzie odpowiednią wersję dla siebie. Wszystkie turnusy (oprócz Wakeboardersów) zaczynamy i kończymy w placówce Brooklynu na warszawskim Ursynowie. Zobacz szczegółowe plany:
YOLERS’ ROLLERS

Wybierając ten turnus decydujesz się na intensywny kurs angielskiego i intensywny kurs jazdy na rolkach. Zajęcia angielskiego prowadzą lektorzy Brooklyn English School. Program oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. Trening sportowy trwa 3 godziny dziennie, jest zazwyczaj w godzinach popołudniowych. Treningi odbywają się w skateparku lub, w przypadku złej pogody, na hali sportowej. Treningi rolkowe prowadzą instruktorzy ze szkoły Roll School. Plan dnia: 7.30-9.00 zbiórka w Brooklynie 9.00-10.00 – angielski 10.00-10.30 drugie śniadanie 10.30-12.30 angielski 12.30-13.30 obiad 13.30-16.30 trening 16.30-17.30 odbiór z Brooklynu * blok angielskiego i blok sportowy mogą zostać zamienione miejscami w przypadku złej pogody. CATERING Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu i powieczorku wliczony jest w cenę. Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie. 

Informacje dotyczące lokalizacji na Ursynowie i cen podamy wkrótce.

YOLERS' SKATERS

Turnus ten obejmuje poranny blok zajęć języka angielskiego, 3 godziny dziennie, codziennie. Zajęcia angielskiego prowadzą lektorzy Brooklyn English School. Program oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. Trening sportowy trwa 3 godziny dziennie, jest zazwyczaj w godzinach popołudniowych. Treningi odbywają się w skateparku lub, w przypadku złej pogody, na hali sportowej. Treningi deskorolkowe prowadzą instruktorzy ze szkoły Go Skate. Plan dnia: 7.30-9.00 zbiórka w Brooklynie 9.00-10.00 – angielski 10.00-10.30 drugie śniadanie 10.30-12.30 angielski 12.30-13.30 obiad 13.30-16.30 trening 16.30-17.30 odbiór z Brooklynu * blok angielskiego i blok sportowy mogą zostać zamienione miejscami w przypadku złej pogody. CATERING Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu i powieczorku wliczony jest w cenę. Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie. LOKALIZACJA W podanym terminie Yolers’ Rollers organizujemy półkolonie w 3 naszych placówkach: Dunikowskiego 10, Teligi 6, Zamiany 8, tu zaczynamy i kończymy dzień. Informacje dotyczące lokalizacji na Ursynowie i cen podamy wkrótce.

YOLERS' SCOOTERS

Turnus ten to połączenie nauki angielskiego i nauki jazdy na hulajnodze. Spotykamy się rano w wybranym lokalu Brooklyn English School, na Ursynowie. Po śniadaniu odbywają się zajęcia angielskiego, prowadzone przez lektorów Brooklyn English School. Program nauki oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. Trening jazdy na hulajnodze trwa 2 godziny dziennie, jest zazwyczaj w godzinach popołudniowych. Treningi odbywają się w AveParkPo treningu wracamy do Brooklynu, skąd odbierają juz dzieci rodzice.Plan dnia: 7.30-9.00 zbiórka w Brooklynie 9.00-10.00 – angielski 10.00-10.30 drugie śniadanie 10.30-12.30 angielski 12.30-13.30 obiad 13.30-16.30 trening 16.30-17.30 odbiór z Brooklynu * blok angielskiego i blok sportowy mogą zostać zamienione miejscami w przypadku złej pogody. Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu dwudaniowego i podwieczorku to 18pln. Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie. W podanym terminie Yolers’ Scooters organizujemy półkolonie w 3 naszych placówkach: Dunikowskiego 10, Teligi 6, Zamiany 8. Można wybrać dowolną lokalizację. Koszt turnusu to 850pln.  Zobacz więcej o Yolers’ Scooters

YOLERS' WAKEBOARDERS

Wybierając tenturnus decydujesz się na intensywny kurs angielskiego i intensywny kurs wakeboardu. Półkolonie odbywają się na terenie Wawa Wake w Bielawie, koło Powsina. Wawa Wake posiada dwa wyciągi wakeboardowe, boiska sportowe, plac zabaw na wodzie. Szczegóły można zobaczyć tuPlan dnia: 7.30-9.00 zbiórka w Wawa Wake 9.00-10.00 – angielski 10.00-10.30 drugie śniadanie 10.30-12.30 wakebaord 12.30-13.30 obiad 13.30-15.30 gry sportowe zespołowe 15.30-16.30 wakeboard/plac zabaw na wodzie 16.30-17.30 odbiór dzieci * blok angielskiego i blok sportowy mogą zostać zamienione miejscami w przypadku złej pogody. CATERING Obiady organizowane są na miejscu. Obiad wliczony jest w cenę. Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie. LOKALIZACJA Półkolonie Yolers’ Wakeboarders organizowane są w ośrodku Wawa Wake, tam się spotykamy i tam spędzamy cały dzień. Dokładny adres i mapa dojazdowa  

YOLERS' WARSAWERS

Turnus ten to połączenie nauki angielskiego i wycieczek po miejskich atrakcjach. Spotykamy się rano w wybranym lokalu Brooklyn English School, na Ursynowie. Po śniadaniu odbywają się zajęcia angielskiego, prowadzone przez lektorów Brooklyn English School. Program nauki oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych. Po obiedzie ruszamy w miasto, każdego dnia mamy inną wycieczkę: kino, teatr, kręgle, Centrum Kopernika, planetarium. Plan dnia: 7.30-9.00 zbiórka w Brooklynie 9.00-10.00 – angielski 10.00-10.30 drugie śniadanie 10.30-12.30 angielski 12.30-13.00 obiad 13.00-16.30 wycieczka 16.30-17.30 odbiór z Brooklynu * blok angielskiego i wycieczka mogą zostać zamienione miejscami w przypadku złej pogody. CATERING Obiady organizuje firma cateringowa Daily5, koszt obiadu i powieczorku wliczony jest w cenę. Śniadania dzieci przynoszą we własnym zakresie.Informacje dotyczące lokalizacji na Ursynowie i cen podamy wkrótce.

Turnusy

YOLERS’ ROLLERS

YOLERS’ SKATERS

YOLERS’ WAKEBOARDERS

YOLERS’ WARSAWERS

YOLERS’ SCOOTERERS

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzowoń: tel. +48 530 236 236

Tu jesteśmy

Warszawa – Ursynów i  Powsin

YOLERS | Brooklyn I

Brooklyn II

Brooklyn III

Wawa Wake